oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ KontaktLuty 28 2021 03:03:19
Nawigacja
Strona Główna
Dziennik elektroniczny
Szukaj
Historia Szkoły
Historia Wyszyny
Samorząd Szkolny
Sukcesy uczniów
Nauczyciele
Obsługa
Rada Rodziców
Innowacje
Rozkład dzwonków
Dyżur nauczycielski do dyspozycji rodzica
Biblioteka
Świetlica
Programy profilaktyczne
Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Zajęcia dodatkowe
Wydarzenia sportowe
Spotkania z muzyką
Wyszyńska Dziesiątka
Projekt - "Dzieciństwo bez próchnicy"
Program edukacyjny „Zdrowe - nietrudne”
Projekt - Szkoła Kreatywnych Umysłów
"Klucz do efektywnego nauczania - ja i mój uczeń pracujemy aktywnie" - program edukacyjny
Projekt - "Z językiem polskim za pan brat"
Projekt - "Dobre maniery"
Projekt unijny - "Akademia Równych Szans".
Projekt matematyczny "Jak polubić matematykę"
Reforma Edukacji - Dobra Szkoła
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2
Najnowszy Użytkownik: ewa
BIP
Image and video hosting by TinyPic
Szkoła Kreatywnych Umysłów
Akademia Równych Szans
Wydarzenia sportowe
CHŁOPCY Z WYSZYNY NAJLEPSI W POWIECIE W TURNIEJU O PUCHAR TYMBARKU

Chłopcy z Wyszyny najlepsi w powiecie w turnieju o Puchar Tymbarku Pomysłodawcą oraz inicjatorem Turnieju jest PZPN, a sponsorem głównym od ośmiu lat firma Tymbark. Główne cele turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia wśród uczniów szkół podstawowych, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. Październik już po raz XVI jest miesiącem eliminacji do finału Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W tym roku do turnieju zgłosiło się ponad 320 tysięcy dzieci z całej Polski które rywalizują w trzech kategoriach wiekowych U-8, U-10 i U-12.

We wtorek 20.10.2015r. Na hali w Dobrej odbył się turniej powiatowy w kategorii U-12 do którego przystąpiły cztery zespoły. Oprócz gospodarzy SP Dobra wystąpiły SP Wyszyna, SP Tuliszków i SP Koźmin. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym.
SP Koźmin- SP Wyszyna 0:5
SP Tuliszków- SP Dobra 2:0
SP Wyszyna- SP Tuliszków 2:0
SP Dobra- SP Koźmin 9:1
SP Wyszyna- SP Dobra 2:1
SP Koźmin- SP Tuliszków 1:3

Awans do finałów wojewódzkich wywalczył zespół SP Wyszyna w składzie: Adam Jabłoński, Patryk Jasiński, Michał Karpiński, Eryk Majcherek, Jakub Mrowicki, Kacper Siwczyński, Dawid Walczak, Dominik Walczak. Trener: Szymon Jesiołowski

FINAŁY WOJEWÓDZKIE ODBĘDĄ SIĘ 21 MARCA 2016 R. W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM W KTÓRYCH DRUŻYNA SP WYSZYNA BĘDZIE UCZESTNICZYĆ

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPicMISTRZOSTWA POWIATU TURECKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Na hali sportowej w Malanowie 2 i 3 lutego 2016 roku zostały rozegrane mistrzostwa powiatowe w piłce ręcznej szkół podstawowych. 2 lutego spotkały się dziewczęta ze szkół Turek nr 5, Przykony, Wyszyny, Słodkowa i gospodarzy Malanowa. 3 lutego rozegrali swoje spotkania chłopcy. Rywalizcja odbywała się tutaj między szkołami SP nr5 Turek, Słodków, Malanów, Wyszyna, Przykona i Tuliszków. Były to szkoły ,które wygrały swoje rozgrywki gminne i miejskie zapewniając sobie awans do turnieju powiatowego w Malanowie. Mecze zarówno w grupie dziewcząt i chłopców odbyły się w systemie każdy z każdym. Zwyciężyli dziewczyny i chłopcy ze szkoły nr 5 w Turku i będą reprezentować nasz powiat na rozgrywkach rejonowych. Nasi uczniowie zajęli 4 miejsce dziewczęta a chłopcy 5 miejsce w powiecie. Na uwagę zasługuje fakt, iż trzon drużyny chłopców tworzyli uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej w Wyszynie dla których docelowa impreza w piłkę ręczną odbędzie się za rok…. Skład dziewcząt SP Wyszyna: Wiktoria Matuszak, Nikola Stolarek, Natalia Wróbel, Wanessa Jabłońska, Laura Kwietniewska, Kamila Cwiek, Natalia Smolińska, Zuzanna Derdzińska. Opiekun, trener: p. Szymon Jesiołowski
Skład chłopców SP Wyszyna: Adam Jabłoński, Mikołaj Gierłowski, Dominik Wojdak, Patryk Jasiński, Michał Karpiński, Eryk Majcherek, Jakub Mrowicki, Kacper Siwczyński. Opiekun, trener: p. Szymon Jesiołowski

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic


FINAŁY WOJEWÓDZKIE TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR TYMBARKU Z PODWÓRKA NA STADION

W poniedziałek 21 marca 2016 roku odbyły się finały województwa wielkopolskiego w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który odbył się w Grodzisku Wielkopolskim na pięknym kompleksie sportowo rekreacyjnym klubu z Grodziska.
Na stadionie w Grodzisku spotkały się 32 zespoły z całego województwa, które zwyciężyły w swoich powiatach. Zostało utworzonych 8 gruch po cztery zespoły, gdzie jednocześnie na 10 mini boiskach rywalizowały o zwycięstwo. SP Wyszyna trafiła na zespoły z Kalisza, Konina i Balina (powiat Kępińska). Awans do dalszych rozgrywek wywalczył zespół z Kalisza.
Nasi reprezentanci walczyli dzielnie ze wszystkich sił o jak najlepszy wynik. Wyjechaliśmy do Grodziska w dużym osłabieniu, ponieważ jeden dzień przed turniejem zachorowało trzech podstawowych zawodników, którzy nie mogli wziąć udziału w rozgrywkach( Patryk Jasiński, Dominik Walczak, Dawid Walczak). Tym samym na uznanie zasługuje fakt, że nasi chłopcy nie poddali się i godnie reprezentowali naszą szkołę w Wielkopolsce.
Po zakończeniu rozgrywek zawodnicy otrzymali dyplom za udział, pamiątkowe medale oraz paczkę od sponsora. Poza tym mogli zrobić sobie zdjęcie, które pojedzie z reprezentantami Polski na Finały Euro 2016 do Francji z setkami tysięcy innych zdjęć w formie plakatu (projektu).

Dla wszystkich uczestników turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to okazja przeżycia prawdziwej piłkarskiej przygody i zaprezentowania swoich umiejętności przy fantastycznej oprawie, jaka towarzyszy profesjonalnym piłkarzom. Dla trenerów, rodziców i kibiców, była to szansa na doświadczenie prawdziwych piłkarskich emocji i zobaczenia na własne oczy, jak rozwijają się młode talenty i przyszli reprezentanci Polski.

Skład SP Wyszyna: Adam Jabłoński, Michał Karpiński, Eryk Majcherek, Jakub Mrowicki, Kacper Siwczyński, Norbert Pilarski. Trener, opiekun: p. Szymon Jesiołowski.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

administrator
11/12/2011 15:28
dzień dobry

Godło
Nauczyciel z klasą
Image and video hosting by TinyPic
Radosna Szkoła
Image and video hosting by TinyPic
Klub Puchatka
Image and video hosting by TinyPic
Lepsza Szkoła
right border
unten links unten rechts


247135 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl