oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ KontaktLuty 28 2021 02:53:59
Nawigacja
Strona Główna
Dziennik elektroniczny
Szukaj
Historia Szkoły
Historia Wyszyny
Samorząd Szkolny
Sukcesy uczniów
Nauczyciele
Obsługa
Rada Rodziców
Innowacje
Rozkład dzwonków
Dyżur nauczycielski do dyspozycji rodzica
Biblioteka
Świetlica
Programy profilaktyczne
Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Zajęcia dodatkowe
Wydarzenia sportowe
Spotkania z muzyką
Wyszyńska Dziesiątka
Projekt - "Dzieciństwo bez próchnicy"
Program edukacyjny „Zdrowe - nietrudne”
Projekt - Szkoła Kreatywnych Umysłów
"Klucz do efektywnego nauczania - ja i mój uczeń pracujemy aktywnie" - program edukacyjny
Projekt - "Z językiem polskim za pan brat"
Projekt - "Dobre maniery"
Projekt unijny - "Akademia Równych Szans".
Projekt matematyczny "Jak polubić matematykę"
Reforma Edukacji - Dobra Szkoła
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2
Najnowszy Użytkownik: ewa
BIP
Image and video hosting by TinyPic
Szkoła Kreatywnych Umysłów
Akademia Równych Szans
Wyszyńska Dziesiątka
II BIEG WYSZYŃSKA DZIESIĄTKA
W sobotę 6 czerwca 2015r. odbyła się druga edycja Biegu „Wyszyńska Dziesiątka”. Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00 zapisami do biegów dziecięcych zorganizowanych dla dzieci ze szkół podstawowych Gminy Władysławów. Od godziny 15.00 rozpoczęły się starty dzieci w czterech kategoriach wiekowych : klas I-III dziewcząt, klas I-III chłopców, klas IV – VI dziewcząt i klas IV- VI chłopców. Dystans dla dzieci młodszych wynosił ok. 400 metrów a dla klas starszych ok. 800m. Trasa biegła ulicami przyległymi do placu szkolnego, a widowiskowa meta znajdowała się na placu przy Szkole Podstawowej w Wyszynie.
Na godzinę 16.00 przewidziana była ceremonia wręczania nagród. Pani dyrektor Joanna Sosińska oraz wyróżnieni goście wręczyli statuetki zwycięzcom oraz pamiątkowe medale wszystkim uczestnikom. Organizatorzy nie zapomnieli również o słodkim prezencie w postaci batoników dla wszystkich zawodników szkół podstawowych.
Dalsza część imprezy skupiła się na biegu głównym 10 km i biegu towarzyszącym na 3 km oraz rajdzie nordic walking. O godzinie 15.30 zostało otwarte biuro zawodów gdzie około 200 uczestników mogło odbierać pakiety z numerem startowym , chipem elektronicznym do pomiaru czasu oraz paczką od sponsora, w której znajdowały się głównie produkty firmy Kupiec, mapy Polski i przewodniki turystyczne. Przed wyznaczoną godziną startu przybył Pan Wójt Gminy Władysławów Krzysztof Zając i dokonał uroczystego otwarcia zawodów. Blisko 130 zawodników z różnych zakątków Polski rozpoczęło odliczanie do startu. Po wspólnym okrzyku „start” ruszyli na 10 km malowniczymi ulicami Wyszyny. Chwilę później wystartowały konkurencje towarzyszące, czyli bieg na 3 km oraz marsz nordick walking. Całą trasę zabezpieczała straż pożarna z Wyszyny, Kun i Chylina na czele z Panem Mirosławem Janiakiem. Na trasie biegu zawodnicy mogli skorzystać z orzeźwiającej mgiełki wodnej z wozu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie. Na trasie nie zabrakło również kubeczków z zimną wodą, które wręczały uczennice Gimnazjum Społecznego w Wyszynie. Na mecie każdy otrzymał pamiątkowy medal z wizerunkiem zabytkowego kościoła w Wyszynie. Zakończenie II Biegu Wyszyńska Dziesiątka przewidziane było na godzinę 20.00. Pan Wójt Gminy Władysławów, Sponsorzy, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyszynie dokonali dekoracji wszystkich zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Podsumowując drugą edycję biegu można przytoczyć słowa jednego z uczestników biegu znanego biegacza Pana Łukasza Panfila „Impreza… ściągnęła do Wyszyny biegaczy z całej Polski. Triumfator – Artur Kamiński na co dzień jest mieszkańcem Płocka. Miłośnicy biegania przybyli z Wrocławia, Łodzi, Włocławka i Warszawy”. „Jako że była to druga edycja imprezy można już chyba mówić o powtarzalności niektórych elementów. Tradycją zatem był obszerny pakiet startowy ufundowany przez firmę „Kupiec". Tradycją również staje się atmosfera Wyszyńskiej Dziesiątki. Ten czynnik mimo często perfekcyjnie zorganizowanych imprez biegowych po prostu nie występuje. W przypadku wyszyńskiego biegu – piknikowy klimat, dbałość organizatorów o każdego biegacza oraz wspólne celebrowanie biegowego święta po zakończonej rywalizacji daje doskonały efekt końcowy”.
Wielki „boom" na bieganie w naszym kraju i gigantyzm tej fantastycznej machiny zepchnął nieco w cień imprezy kameralne. Wyszyńska Dziesiątka potwierdza, że takie wydarzenia są niemniej ważne niż np. Orlen Warsaw Marathon w biegowym krajobrazie Polski.
Szczególne podziękowania należą się organizatorom głównym biegu Panu Bartłomiejowi Wiśniewskiemu, Panu Szymonowi Jesiołowskiemu oraz pozostałym działaczom klubu LZS Baszta Wyszyna, Panu Wójtowi Gminy Władysławów, Starostwu Powiatowemu gronu pedagogicznemu Szkoły Podstawowej w Wyszynie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszynie, Chylinie i Kunach, oraz wszystkim sponsorom.


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
I REKREACYJNY BIEG ZIMOWY WYSZYNA 2015
W niedzielę dnia 13 grudnia 2015 r. na terenie naszej gminy miał miejsce I Rekreacyjny Bieg Zimowy Wyszyna 2015. Impreza została zorganizowana przez zarząd L.Z.S. Baszta Wyszyna wspólnie z Urzędem Gminy we Władysławowie oraz Szkołą Podstawową w Wyszynie. Po raz kolejny frekwencja dopisała i na starcie biegu zgłosiło się ponad 100 miłośników biegania z terenu wielkopolski. To co cieszy najbardziej to coraz liczniejsza grupa reprezentująca naszą gminę a więc widać znaczny wzrost aktywności sportowej wśród naszych mieszkańców. Kolejnym ważnym aspektem jest promocja, bo niewątpliwie drugi bieg zorganizowany w Wyszynie to łącznie prawie 300 biegaczy z takich miast jak Konin, Kalisz, Łódz, Wrocław, Poznań, Gniezno oraz wiele innych. A to oznacza, że dla wielu Władysławów to nie tylko gmina leżąca nam morzem ,ale również Władysławów to gmina z Wielkopolski, w której sport to ważny aspekt życia.

Ostatecznie na podium imprezy znaleźli się: Tomasz Pietrzak, Szymon Abramowicz i Krzysztof Tomaszewski. W kategorii pań najlepiej podczas biegu,wypadły Gabriela Trzepacz, Dominika Urbaniak i Justyna Kieller. Klasyfikacja końcowa:
mężczyźni

Tomasz Pietrzak Szymon Abramowicz Krzysztof Tomaszewski Krystian Zając Mariusz Adamkiewicz Marcin Sakowski Marcin Bryński Marcin Ignaczak Hubert Janicki Andrzej Nowinowski
kobiety

Gabriela Trzepacz Dominika Urbaniak Justyna Kieller Iwona Wojcieszak Karolina Piotrowska Joanna Wojtczak Karolina Kołata Małgorzata Nowacka Elżbieta Zając Milena Furmańska SPONSORZY: Firma KUPIEC, Henryk Wiśniewski Wyroby Wędliniarskie, Anna Nowakowska - Lewiatan Wyszyna, Arkadiusz Nejman.

Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

administrator
11/12/2011 15:28
dzień dobry

Godło
Nauczyciel z klasą
Image and video hosting by TinyPic
Radosna Szkoła
Image and video hosting by TinyPic
Klub Puchatka
Image and video hosting by TinyPic
Lepsza Szkoła
right border
unten links unten rechts


247133 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl