oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ KontaktSierpień 06 2020 22:34:36
Nawigacja
Strona Główna
Dziennik elektroniczny
Szukaj
Historia Szkoły
Historia Wyszyny
Samorząd Szkolny
Sukcesy uczniów
Nauczyciele
Obsługa
Rada Rodziców
Innowacje
Rozkład dzwonków
Dyżur nauczycielski do dyspozycji rodzica
Biblioteka
Świetlica
Programy profilaktyczne
Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Zajęcia dodatkowe
Wydarzenia sportowe
Spotkania z muzyką
Wyszyńska Dziesiątka
Projekt - "Dzieciństwo bez próchnicy"
Program edukacyjny „Zdrowe - nietrudne”
Projekt - Szkoła Kreatywnych Umysłów
"Klucz do efektywnego nauczania - ja i mój uczeń pracujemy aktywnie" - program edukacyjny
Projekt - "Z językiem polskim za pan brat"
Projekt - "Dobre maniery"
Projekt unijny - "Akademia Równych Szans".
Projekt matematyczny "Jak polubić matematykę"
Reforma Edukacji - Dobra Szkoła
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2
Najnowszy Użytkownik: ewa
BIP
Image and video hosting by TinyPic
Szkoła Kreatywnych Umysłów
Akademia Równych Szans
Sukcesy uczniów
Sukcesy Uczniów Szkoły Podstawowej
w Wyszynie w roku szkolnym 2016/2017


Mistrzostwa Powiatowe Turniej o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”
- I miejsce –kwalifikacja do etapu makroregionu.


Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”
- III miejsce –Dawid Klimaszewski z klasy IIIb.


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
- wyróżnienie –Dawid Klimaszewski z klasy IIIb.


Sukcesy Uczniów Szkoły Podstawowej
w Wyszynie w roku szkolnym 2015/2016


Gminny Jesienny Konkurs Recytatorski” W krainie poezji Brzechwy i Tuwima”
- I miejsce Agata Kaszuba, Amelia Szymczak, Sara Walczak

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - nagroda Katarzyna Bryl
- wyróżnienie Natalia Wróbel

Wielkopolski Konkurs na Kartkę na Boże Narodzenie
- wyróżnienie - Łucja Kwietniewska

Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową
- Mateusz Witkowski i Filip Witkowski,
- Łucja Szmagaj,
- Piotr Kotoński,
- Kacper Siwczyński i Eryk Majcherek.

Gminny konkurs Angielskiej Piosenki Świątecznej
- III miejsce - Katarzyna Bryl,
- wyróżnienie - Laura Kwietniewska,
- wyróżnienie - Katarzyna Miling,
- wyróżnienie - Oliwia Radzimska.

Mistrzostwa Powiatowe Turniej o Puchar Tymbarku „Z podwórka na stadion”
- I miejsce –kwalifikacja do etapu makroregionu.

Gminne Zawody w Piłkę Ręczną Chłopców
- I miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkoła Podstawowa
IV miejsce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców Szkoła Podstawowa
V miejsce


Gminny Konkurs plastyczny na wykonanie pisanki wielkanocnej
- wyróżnienie w kategorii I (przedszkolaki) - Klaudia Świderska
- wyróżnienie w kategorii I (przedszkolaki) - Laura Nadolna

- wyróżnienie w kategorii II (uczniowie szkoły podstawowej – klasy I – III) - Julia Szymczak

- nagroda w kategorii III (uczniowie szkoły podstawowej – klasy IV – IV ) - Agata Kaszuba
- nagroda w kategorii III (uczniowie szkoły podstawowej – klasy IV – IV ) - Natalia Janiak
- wyróżnienie w kategorii III (uczniowie szkoły podstawowej – klasy IV – IV ) - Aleksandra Miling




Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

administrator
11/12/2011 15:28
dzień dobry

Godło
Nauczyciel z klasą
Image and video hosting by TinyPic
Radosna Szkoła
Image and video hosting by TinyPic
Klub Puchatka
Image and video hosting by TinyPic
Lepsza Szkoła
right border
unten links unten rechts


220772 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl